Půjčka zajištěná nemovitostí

Takzvaná americká hypotéka

Americká hypotéka je specifický typ finančního produktu, který je alternativou k tradiční hypotéce. I když je často spojována s nákupem nebo rekonstrukcí nemovitostí, lze její prostředky využít prakticky na cokoliv. Přesto je důležité poznamenat, že většina institucí neumožňuje její využití pro podnikatelské účely.

Tento druh půjčky je založen na zastavení nemovitosti. Vzhledem k tomu, že věřitel má zajištění ve formě nemovitosti, může nabídnout lepší úrokové sazby než u standardních hypoték. Rozložení splátek na delší období, například 20 let, vede k přijatelným měsíčním splátkám. Avšak je třeba si uvědomit, že maximální výše takové půjčky je často omezena na 70 % hodnoty zastavené nemovitosti.

j

Neváhejte a vyplňte nezávazný formulář

Přemýšlejte pečlivě při volbě americké hypotéky

Nelze paušalizovat, že každá americká hypotéka je pro každého ideální. Je moudré se podrobně zaměřit na úrokové sazby a další s tím spojené poplatky. Důkladná analýza vašich financí a schopnosti splácet dluh je klíčem. Neplatění může mít za následek ztrátu vaší nemovitosti.

 

Rozvažte možnost zpětného nákupu nemovitosti

V dnešní době se mnoho lidí setkává s problémy při získání bankovní hypotéky, a ne každý má důvěru v nebankovní instituce. Proto je tu jiná, bezpečnější možnost než americká hypotéka – zpětný nákup nemovitosti či zpětný leasing.

Esence zpětného nákupu spočívá v prodeji nemovitosti s možností jejího pozdějšího odkupu za předem stanovenou cenu. Toto právo na odkup je zaručeno smlouvou. Zatímco nemovitost je v rukou investorů, vy v ní můžete pokračovat v bydlení, platíte jen nájem. Pokud si v budoucnosti přejete svůj dům či byt odkoupit zpět, můžete tak učinit za původní cenu.

 

Vám nabízíme jednoduché řešení

Zajímáte se o zpětný leasing nemovitosti? Pokud hledáte finanční prostředky bez rizika ztráty nemovitosti, jsme tu pro vás. Pomůžeme vám najít řešení, které vám bude vyhovovat.

Neriskujte ztrátu svého domu zástavou nemovitosti při neschopnosti splácet dluhy. Zpětný leasing nemovitosti je pro vás lepší volbou.

 

Zanechte nám Váš kontakt a vše ZDARMA vysvětlíme.

j

Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář a my se Vám ozveme.

Vlastníte nemovitost?

Ochrana osobních údajů